Standard.al

Aksident i rëndë, plagosen 4 persona…

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Korçë-Bilisht si pasojë e të cilit janë plagusur 4 persona.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Cangonjit ku dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin duke shkaktuar 4 të plagusur emrat e të cilële nuk janë bërë të ditur.

Polica është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e këtij aksidenti të rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.