Standard.al

Shihni kaosin në ish-Bllok (FOTO & VIDEO) 4 të plagosur, mes tyre 3 vajza….

0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në Tiranë.

Mësohet se ka shpërthyer një bombol gazi dhe janë përfshirë nga flakët një argjendari dhe një biznes me dekori. Mësohet se numri i të plagosurve ka shkruar në 4 persona, 3 vajza dhe një djalë.

Gazi që ka shpërthyer mësohet te ketë qenë helium, i cili përdoret për dekore të ndryshme, kryesisht mbushje tullumbacesh nëpër evente festive.
Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.