Standard.al

Rrjeti “degjeneron” Ramën, Spiropalin dhe Ahmetajn! FOTO/ Ta gëzoni…

0

Pas pr/ligjit të qeverisë për rritur çmimin e karburantit, pavarësisht se Shqipëria ka aktualisht çmimet më të larta në rajon dhe Europë, në rrjetet sociale po qarkullojnë meme të ndryshme që tallin drejtues të mazhorancës.

Personazhe të tyre janë kryeministri Rama, ish ministri Arben Ahmetaj dhe ministrja Elisa Spiropali, të cilët me deklaratat e tyre janë bërë objekt humori për qytetarët.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.