Standard.al

Paralajmërim i fortë nga Berisha!!! Çfarë do të ndodh sot te “Astiri”

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka paralajmëruar se policia ka plan që të prishë banesat te Unaza e Re.

Berisha ka publikuar mesazhin e një oficeri policie që paralajmëron prishjen e banesave.

Ndërkohë sot në mëngjes forca të shumta policie janë parë në zonën e Unazës së Re.

Banorët janë mobilizuar sepse thonë që policia mund të ndërhyjë për ti larguar me dhunë nga banesat e tyre.

Postimi i Berishës:

Ndal dhunes terrorit dhe prishjes se banesave ne Unazen e Re!

Lexoni mesazhin e oficerit dixhital. sb

Doktor mirmbrema jam oficer policie neser do shemen ca shpia tek unaza e re, sesa jane nuk e dime sakte dhe ase vendin, vetem e dime qe po behen gati qe sonte forca e nderhyrjes se shpejte dhe do jene aty qe ne 3 te mengjesit…

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.