Standard.al

Monika Kryemadhi paralajmëron përgjime të reja me Veliajn e Spiropalin

0

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e ftuar në “5 pyetje nga Babaramo” ka paralajmëruar përgjime të reja. Bëhet fjalë për të ashtuquajturën dosja “306”, e cila përfshin disa nga figurat më të rëndësishme të PS-së, mes tyre edhe Erion Veliaj.

Dosja 306 është dosja e Alket Hysenit, Ulsi Manja, Elisa Spiropalit, Damian Gjiknurit apo e Lali Erit. Në 30 qershor nuk i kemi rënë daulleve dhe gajdeve. Janë të gjithë, do t’u vijë koha. Atë zullumi i vetë do ta mbysi. S’ka parë asgjë akoma ai,”-tha Kryemadhi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.