Standard.al

Jonida Shehu ”del”nga kornizat në te cilat e kemi parë,ndan me fansat foto me bikini…

0

Moderatorja Jonida Shehu është një nga prezantueset më të dashura të ekranit por përsa i përket jetës private ka qene gjithmone e rezervuar. Jemi mësuar ta shohim gjithnje nen petkun e gazetares serioze.

Por ndryshe nga sa e kemi parë, moderatorja ka publikuar së fundmi në Instagram një foto nga plazhi.

Me bikini të kuqe, Jonida ka ekspozuar format dhe nuk është aspak zhgënjyese për fansat.

Kjo foto ka ngjallur mjaft reagime në rrjet, më të shumtat prej të cilave kanë qenë pozitive.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.