Standard.al

Heq pantallonat në rrugë por i ndodh e papritura/ Ç’ndodhi me Olsi Bylykun…

0

 

Jemi mësuar ta shohim shpesh te postojë video dhe foto shume gazmore në rrjetet sociale aktori më i dashur i humorit.

Një të tillë ka publikuar edhe së fundmi ku shihet duke hequr pantallonat në mes të rrugës, për të veshur një palë të tjera.

Por teksa ai ishte duke u ndërruar, makina ku ai ishte niset të ecë dhe Olsi vrapon pas saj me pantallona në dorë, ndërkohë që lë pas atletet.

‘Mir qe nuk me shtiu na njoni per larask…’, shkruan aktori me shaka krahas pamjeve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.