Standard.al

Deklaratë nga aktorja e njohur: S’bëj kështu gjërash para…

0

Fiona Gllavica është një ndër aktoret shqiptare më të pëlqyera, që prej kohës kur luajti në serialin ‘Ç’ka ka shpija’.

Dy ditë më parë ajo kurorëzoi idhjen e saj të dashurisë me Arbnor Pacolli në martesë.

Në një intervistë për ‘Prive’, Fiona është pyetur kur ishte hera e fundit që ka kryer marrëdhënie dhe përgjigja e saj ishte: ‘S’bëj kështu gjërash para martesës’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.