Standard.al

Qytetari denoncon vjedhjen e lekëve në makinë…

0

Një person është shpallur në kërkim nga Policia e Tepelenës pasi është denoncuar ka vjedhur në automjetin e një qytetari nga I njëjti qytet një sasi prej 500 mijë lekësh të reja.

Burime për Faxweb.al bëjnë me dije se shtetasi B.G., banues në Tepelenë ka bërë kallëzim penal për shtetasin S.B., banues në Mamurras pasi ky I fundit ka vjedhur paratë në makinën e tij.

Materialet janë referuar prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë, në Gjirokastër dhe ndërkohë policia po punon për kapjen e autorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.