Standard.al

Aksident tragjik/ Makina bie në kanal, vdesin 4 të rinj

0

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmë në Itali, ku si pasojë 3 djem dhe një vajzë kanë ndërruar jetë në vend. Mediat italiane shkruajnë se makina, ku udhëtonin 3 djem dhe 2 vajza ka përfunduar në kanalin e mbushur me ujë.

Pasi makina ra në kanal, atyre iu është dhënë ndihma e parë nga disa djem aty pranë. Edhe pse ata bënë përpjekjet maksimale, vetëm një vajzë arriti të shpëtojë.

Të katër viktimat dhe vajza e plagosur ishin duke udhëtuar nga vendlindja e tyre, San Donà. Policia vazhdon hetimet për të zbardhur totalisht ngjarjen e rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.