Standard.al

Tifozja seksi e Kombëtares ‘provokon’ nga Sardegna

0

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila vijon pushimet në Sardegna të Italisë.

Nga ishulli i famshëm italian Rike poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë as pëlqimet dhe komentet e shumta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.