Standard.al

FOTO/ “Plas rrjeti…Hapet tenderi, ja sa kushton të rrahësh Taulant Ballën”

0

Kreu i grupit parlamentar Rilindas, Taulant Balla, deklaronte ditën e djeshme me krenari se ai kishte fituar gjyqin ndaj kreut të Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi, pasi ky i fundit i dha një mësim të mirë në Itali.

Por i menjëhershëm ishte reagimi i maltezit, i cili edhe njëherë nxorri zbuluar ballën, duke treguar se fitorja e gjyqit ishte thjeshtë një mashtrim, pasi vetë palët kishin rënë dakord, që pala e rraggur të merrte 3 mijë euro nga rrahësi.

Ndërkohë që kjo ngjarje tashmë është kthyer në meme në rrjet, ku është hapur dhe tenderi, ku çdo kush që ka dëshirë të rrahë Ballën duhet të paguajë vetëm 3 mijë euro.

Ja meme në rrjet:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.