Standard.al

Plas sherri te Komisioni i Ligjeve!! Paskan bërë mirë ata që janë larguar nga parlamenti…deputeti “braktis” mbledhjen

0

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka braktisur sot mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, teksa ka kërkuar të njihet me materialet e rregullores së Kuvendit, por kërkesa i është injoruar nga kryetari Ulsi Manja, dhe u mbështet nga kolegë socialistë.

“S’kemi kohë të shikojmë pas, do ecim para”, tha Manja.

Ndërsa Alimadhi ia ktheu: “Paskan bërë mirë ata që janë larguar nga parlamenti, ju nuk pranoni asnjë propozim, u jap të drejtë atyre”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.