Standard.al

“Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputeti i ri i opozitës nxirret me forcë jashtë…

0

Revolta e qytetarëve ndaj deputetëve të rinj, të cilët pranuan mandatet, nuk ka të ndalur.

 

“Ti nuk je ballist, por plehrë e Gramoz Ruçit. Në emër të popullit mos flisni”, i drejtohen ata deputetit të ri, i cili nuk ka patur rrugë tjetër, veçse të dilte nga lokali.

“Plehrë e Gramoz Ruçit”, deputeti i opozitës nxirret me forcë jashtë

Qytetarët vazhdojnë të revoltohen ndaj deputetëve të rinj të cilët dolën nga lista e PArtisë Demokratike dhe LSI-së duke pranuar mandatet.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Adriatik Alimadhi, kreu i Ballit Kombëtar, aktualisht edhe deputet, është nxjerrë jashtë një lokali nga qytetarë të revoltuar, pasi sipas tyre ai tashmë është një vegël e Gramoz Ruçi

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.