Standard.al

Filmohet nga kamerat, i dridhet i gjithë trupi, Merkel flet për shëndetin

0

Kancelarja gjermane, Angela Merkel është filmuar nga kamerat tre herë brenda një periudhe të shkurtër ku trupi i saj pëson dridhje të forta.

Për herë të tretë u filmua duke u dridhur, gjatë një takimi me kryeministrin finlandez.

Duke qenë se kjo ishte hera e tretë, mediat kanë ngritur dyshimet se kancelarja vuan nga ndonjë sëmundje, por që Merkel ka mohuar diçka të tillë.

Jam mirë dhe nuk duhet të shqetësoheni”, ka thënë kacelarja gjermane në konferencën për shtyp pas takimit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.