Standard.al

Ylli Rakipi ja plas Iris Luarasit: Ty nuk të ftoj në emision

0

Gazetari Ylli Rakipi dhe pedagogia Iris Luarasi janë përplasur në studion e News 24 teksa po diskutonin lidhur me zgjedhjet e ditës së sotme.

Gjithçka ka nisur kur Rakipi i ka thënë Luarasit se nuk do ta ftonte kurrë në emisionin e tij ‘Të paekspozuarit’.

Nga ana tjetër Luarasi i është kundërpërgjigjur se është ajo që nuk do të shkojë kurrë tek emisioni i tij.

Pjesë nga debati:

Ylli Rakipi: Unë nuk të ftoj ty në emision

Iris Luarasi: Pse?

Ylli Rakipi: Po lere tani

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.