Standard.al

Aksidentoi për vdekje dy gra dhe një fëmijë, policia arreston drejtuesin e mjetit

0

Është arrestuar nga policia mbrëmjen e sotme drejtuesi i mjetit i ciki aksidentoi për vdekje dy gra dhe la në gjendje të rendë një të mitur.

Bëhet me dije se drejutesi i mjetit pasi i ka aksidentuar 3 personat është larguar nga vendi i ngjarjes, por e gjithë kjo nuk ka zgjatur shumë seopse policia ka mundur ta arrestoj jo shumë larg nga vendi i ngjarjes.

Tani më drejtuesi i mjetit ndodhet në komisariatin e Devollit për veprime të mëtejshme hetimore.

Ndërkohë që trupat e viktimave janë ende të shtirë në rrugë dhe të paidentifikiuar për shkak të dëmtimeve të shumat që kanë marrë. Me urgjencë është transportuar i mituri i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.