Standard.al

Po filmonte arrestimin e disa personave…Policia godet gazetarin me tytën e armës…

0

Policia e Dibrës dhunon gazetarin e News24, Enver Doçin. Gazetari Doçi ka qenë duke filmuar arrestimin e disa personave, kur është goditur nga policia.

Uniformat blu e kanë goditur gazetarin me tytën e armës në këmbë dhe në krah. Gjithashtu, policia i ka thyer gazetarit Doçi telefonin me të cilin ka qenë duke filmuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.