Standard.al

Deputetja e Ramës!!! Parkon makinën në trotuar, i bërtet policit pse i vë gjobë

0

Ish-ministrja e mbrojtjes Mimi Kodheli ka diskutuar me një efektiv policie rrugor pasi ky i fundit e ka gjobitur.

Siç shihet edhe nga fotot e publikuara nga paparazzi i Panorama-s, Kodheli e ka parkuar makinën në trotuar.

Sigurisht që polici është afruar drejt automjetit, tip Fiat 500, kabrio dhe e ka gjobitur. Në këto momente ish-ministrja ka shkuar dhe ka debatuar me policing duke u munduar të sqarohet se kishte ndaluar aty për vetëm pak sekonda.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.