Standard.al

Aksident i rëndë në Thuman, një i vdekur

0

Një person dyshohet se ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Krujë-Thumanë.

Dyshohet se shkak i kësaj ngjarje të ketë qenë shpejtësia tej normave të lejuara.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.