Standard.al

CAS ka marrë vendimin për Milanin

0

CAS ka marrë vendimin përfundimtarë për skuadrën e Milanit.

CAS ka vendosur që skuadra “kuqezi” të mos marrë pjesë në Ligën e Europës sezonin e ardhshëm.

Sezonin e ardhshëm vendin e saj do të zërë Torino, ndërsa Roma do shkojë drejt e në grupe.

Kështu që Milani do të ketë vetëm, impenjimet në kampionat dhe në kupë, për t’u përqendruar në një vend në Champions.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.