Standard.al

Meta pret edhe nëkryetarin e LSI Vasili në Presidencë…

0

Pas takimit me kreun demokrat Luzim Basha kreu i shtetit Ilir Meta ka pritur në një takim nënkryetarin e LSI Petrit Vasili.

Mendohet se temë e takimit do të jëtë situata aktuale dhe kriza politike që po kalon vendi.

Meta nje ditë më parë ftoi dhe kreun e qeverisë Rama në takim por ky i fundit e refuzoi ftesen e  Presidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.