Standard.al

Do shpëtonte vajzën e Ardit Gjebreas që po mbytej, Olsi Bylykut i ndodh e papritura…

0

Moderatori i njohur i emisionit ‘E diela shqiptare’, Ardit Gjebrea ka publikuar një video të inskenuar nga vajza e tij Ana dhe nga aktori i humorit, Olsi Bylyku.

E gjithë videoja xhirohet në pishinën e Bougainville Bay ku fillimisht është vajza e Arditit, Ana, e cila hiqet sikur po mbytet. Më pas në pishinë hidhet Olsi për ta shpëtuar, ndonëse nuk di not vetë.

Në kuadër të humorit, situata ndryshon dhe është Ana ajo që nxjerr nga pishina Olsin duke shkaktuar të qeshura pafund.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.