Standard.al

Sherr vipash! Ish-drejtori i Digitalb sherr me Ben Blushin në restorantin luksoz

0

Një sherr vipash ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Alban Jaho ka goditur me shuplakë Ben Blushin, ish-deputetin e Ramës, ish-kreun e LIBRA-s aktualisht drejtor i TCH.

Por shuplakën që Blushi e hëngri në sytë e Aleksandër Frangaj dhe një biznesmeni të fuqishëm, nuk e ka kaluar kollaj, shkruan Syri.net.

Ai ka vendosur të denoncojë në polici, Alban Jahon, drejtorin e DigitAlb.

Pas këtij denoncimi, policia ka shkuar në mesnatë në shtëpinë e Jahos dhe ka terrorizuar familjen e tij.

Dhjetëra policë kanë shkuar në orën 01:00 pas mesnate dhe kanë kërkuar Alban Jahon, duke i terrorizuar edhe familjen e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.