Standard.al

Padia e Tiede!!! Fejzullai shpërthen ndaj Ramës: ‘Ç’faj kemi ne që të kruhet b**a ty?

0

Briken Fejzullai i ka bërë një pyetje të drejtëpërdrejtë kryeministrit të vendit, Edi Ramës lidhur me procesin gjyqësor që ky i fundit ka hapur ndaj Peter Tiede, gzetari i gazetës Bild që bëri publike përgjimet pëer shit-blerjen e votës në Dibër.

Fejzullai pyet kryeministrin nëse paratë me të cilat do të paguajë një nga avokatët më të shtrenjtë në Europë i paguan me paratë e veta apo me me paratë e taksapaguesve shqiptar.

Reagimi i plotë:

O plak!

Peter Tiede po e padit si Vini i Kiços apo si Edvin Kristaq Rama (Kryeministër)?!

Jo për gjë, po të dimë kush do i paguajë paret, kur të humbësh gjyqin.

Se që nuk je gjuetar, kët’ e morëm vesh që kur dole huq me Beçhetin… po ç’taksirat kemi ne t’jerët, se ty t’kruhet byça dhe del sërish për gjueti ari

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.