Standard.al

E mërkurë, temperatura shkon deri në…

0

26 Qershor 2019 moti do të jetë me kthjellime në zonën Perëndimore  dhe vranësira mesatare ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të shiut në  zonat malore. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë pa ndryshime.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   18/28°C

Zonat e  ulëta  22/36°C

Zonat  bregdetare 23/34°C

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.