Standard.al

Rikthehet Elvana Gjata seksi, ja si duket në klipin e ri…

0

Elvana Gjata ka zgjedhur të duket si një diva orientale në klipin e ri të cilin po e xhiron në Stamboll.

“Prive” publikoi foto të këngëtares shkrepur në sheshxhirimin e videos, ku Elvana shfaqet më sensuale seç e kemi parë prej kohësh.

Me një fustan me zinxhirë dhe një aksesor në kokë që i përshtatet look-ut të metaltë e njëherësh sensual, ajo ka eksperimentuar me një imazh krejtësisht të ri, larg atij shik apo të thjeshtë që kemi parë në klipet e fundit.

Elvana do të rikthehet këtë verë jo me një, por me dy hite vere.

“Prive” paralajmëroi se ajo ka në plan edhe një bashkëpunim me një këngëtar të njohur të skenës shqiptare.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.