Standard.al

E tmerrshme/ 12-vjeçari bie nga shkallët elektrike, vdes…

0

Para pak ditësh një djalë humbi jetën tragjikisht në një qendër tregtare në lindje të Indisë. Fëmija 12 vjeç po qëndronte te shkallët lëvizëse dhe po përpiqej të ndalonte me dorë mekanizmin. Në një moment krejt papritur mekanizmi i ka kapur copën e pantallonave dhe e ka tërhequr. Djali u rrëzua nga një lartësi 15 metra dhe gjeti vdekjen e menjëhershme nga përplasja në sheshin e qendrës tregtare.

Momenti tragjik u kap nga kamerat e sigurisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.