Standard.al

‘Unë në shtator do tërbohem komplet’, Olta Gixhari i përgjigjet moderatores

0

Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari njihet për karakterin e saj të ëmbël dhe si një nga femrat më joshëse të estradës shqiptare.

Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave të saj me disa foto të postuara në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini dhe tepër provokuese.

Në fotot e aktores ka tërhequr vëmendjen komenti i bërë nga moderatorja Jonida Vokshi, e cila shkruan:

‘Po pse mi pse? Superseksi im’

Ndërsa, Olta i përgjigjet: ‘Unë në shtator do jem 90-60-90, do tërbohem komplet’.

Ende nuk dihet pse e ka thënë aktorja këtë, mbase në shtator do ta shohim me projektin e saj të radhës, por kjo mbetet për t’u parë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.