Standard.al

Braimllari: Kolegji zgjedhor, kamikaz të Edi Ramës shqyrtoi një çështje që nuk ekziston

0

Ish-deputeti i LSi-së, Endrit Braimllari, pas vendimit të Kolegjit Zgjedhor, ka reaguar me tone të ashpra në rrjetin social facebook.

Statusi:

Kolegji zgjedhor kamikaz te Edi Rames shqyrtoi nje çeshtje qe nuk ekziston. Kamikazet e Edi Rames marrin vendim per nje çeshtje qe nuk ekziston.
Paligjshmeria e Edi Rames nuk njeh kufi. Sot gjykatat duhet te kishin marre vendim per kupolen drejtuese te rilindjes per perfshirje ne krim te organizuar, intimidim te qytetareve dhe blerje masive votash me parate e droges dhe Krimit, e vertetuar tani nga pergjimet zyrtare te Prokurorise.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.