Standard.al

Aksidentohet moderatorja shqiptare, kishte në makinë vajzën tre vjeçe

0

Moderatorja shqiptare ka pësuar një aksident automobilistik, fatmirësisht pa pasoja. Mësohet ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, rreth mesditës në autostradën Tiranë-Durrës, por vetëm sot është bërë e ditur.

Teksa Dajana po udhëtonte drejt Durrësit me automjetin ku brenda kishte edhe të bijën 3-vjeçare, iu pre rruga nga një makinë tjetër që drjetohej nga një 22-vjeçar.

Fatmirësisht, asnjë nga personat që ndodheshin në makinë me moderatoren apo në automjetin tjetër nuk kanë pësuar lëndime. Gjithsesi automjeti i moderators është dëmtuar dhe po riparohet.

Vetë Daja ka bërë një postim në rrjetet sociale ku falenderon Zotin që ka shpëtuar. “Faleminderit Zot,”- shkruan ajo krahas një videoje ku shihet teksa po ja kalon mjaft bukur duke marrë rreze dielli.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.