Standard.al

Vasili publikon videon/ “Të pagdhendurit, vulgarët, të paditurit e Rilindjes sulmojnë kishat e xhamitë”

0

Sulm mbi objektet e kultit. Kështu e konsideron nënkryetari i LSI, Petrit Vasili fushatën e Partisë Socialiste në kisha dhe xhamia.

Përmes një tjetër reagimi në rrjetet sociale, Vasili i quan vulgarë dhe të paditur anëtarët e Rilindjes.

“Të pagdhendurit, vulgarët, të paditurit e Rilindjes sulmojnë kishat e xhamitë”, shkruan Vasili në reagimin e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.