Standard.al

Mos e humbisni videon/ Kryebashkiaku i Tepelenës provokon protestuesit kundër Ramës…

0

Edi Rama ka mbërritur në Përmet, ku është pritur nën thirrjet e forta të protestuesve për largimin e tij nga posti.

Por ajo që spikati më tepër ishte Tërmet Peci, kryebashkiaku i Tepelenës, i cili në momentin kur makina e tij ka kaluar para protestës ka dalë dhe ka provokuar protestuesit.

Duke se një person afrohet dhe e detyron të futet sërish brenda makinës.

Nga Tepelena ne Permet kanë shkuar militantë të Parisë Socialiste të cilët pretendojnë se janë një komb dhe kjo është arsyeja pse duhet të marrin pjesë në takimin elektoral të Ramës në Përmet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.