Standard.al

Taulant Xhaka bëhet romantik! I ulur në gjunjë suprizon të fejuarë dhe jep lajmin e bukur…

0

Futbollisti shqiptar, Taulant Xhaka ka vendosur më në fund t’i propozojë në mënyrën më romantike të dashurës së tij bukuroshe, Arbnorës. I ulur në gjunjë mesfushori i Kombëtares ka surprizuar të dashurën dhe duket se ajo është emocionuar shumë.

“Zoti dhe Zonja Xhaka,”– shkruan futbollisti përkrah fotos me Arbnorën.

Ndjekësit kanë uruar këtë hap të madh të Taulantit dhe tashmë presim detaje nga dasma. Risjellim në vëmendje se dasmat mes futbollisteve janë jo vetëm një, këtë vit. Edhe Elseid Hysaj do të bëjë një dasmë me 500 të ftuar këtë vit.

Futbollisti, Taulan Xhaka i propozon të dashurës për martesë

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.