Standard.al

Rrjeti shpërthen në tallje, fjalori i përdorur në përgjime nga ministra dhe deputetët të PS

0

10 përgjimet që publikoi gazeta “Bild” mbrëmjen e sotme po shkakton shumë zhurmë brenda politikës dhe në opinionin publik.

Përveç reagimeve të ashpra ndaj atyre që dëgjohen në përgjime, si gjithmonë nuk mungojnë as memet e qytetarëve.

Fjalori i përdorur në përgjime nga ministra dhe deputetët të PS kanë shkaktuar humor dhe ilaritet te përdoruesit e rrjeteve sociale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.