Standard.al

Reagon Basha: Kriminelët po shesin moral në studiot televizive…

0

Kryetari i Partisë Demokratike, ka reaguar sërish pas publikimit të përgjimeve nga gazeta gjermane “Bild”. Basha thotë se kriminelët e zgjedhjeve po u shesin moral qytetarëve nëpër panele televizive, ndërkohë që ish deputeti Bardh Spahia, është arrestuar, për shkak se protestoi kundër krimit.

Kriminelët e zgjedhjeve po i shesin moral popullit në studiot televizive.

Bardh Spahia arrestohet pse protestoi kundër krimeve të tyre.

Ne nuk do të ndalemi derisa ta shporrim këtë bandë dhe kreun e saj!”, shkruan Basha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.