Standard.al

Përplasje dhe tension!!! Momenti kur policia lëshon gazin lotsjellës ndaj Voltana Ademit (VIDEO)

0

Ndërkohë që në Shkodër organizohet një takim elektoral nga kryeministri Edi Rama, një grup protestuesish të opozitës po protestojnë në qytet. Forcat e policisë kanë bllokuar akset rrugore. Gjatë përplasjes mes tyre dhe protestuesve, është hedhur spraj lotsjellës edhe ndaj kryetares së Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.