Standard.al

Pas përgjimeve të ‘Bild’ godet Genc Sejko….

0

 

I turpshëm dhe i neveritshëm! I tillë ishte fjalori i përdorur nga ministra dhe deputetë të Rilindjes gjatë përgjimeve të publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”.

Dhe të tilla episode nuk mund ti shpëtonin mjeshtrit të memeve, Genc Sejko, i cili me një foto të vetme ka thënë thuajse gjithçka.

Teksa shfaq Ramën te berberi, Sejko sipër bën edhe dixhiturën e tij: “Mos e rruaj k*rin”.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.