Standard.al

“Nga frika Rama pritet të zbresë me helikopter”/ “Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës ka vendosur”

0

Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës dhe primitiv ka vendosur sot në Shkodër

Kryeministri Rama dhe Ministri i Brendshëm në panik të plotë, kanë lëshuar në Shkodër të gjitha strukturat e Policisë. Siç e tregon edhe kjo video, me qindra forca policie janë përqëndruar në qytet dhe jashtë tij, ndërkohë që kjo nuk i ka ndaluar qytetarët e Shkodrës të dalin dhe ti bllokojnë rrugën Ramës.

Sipas informacioneve, nga frika Rama pritet të zbresë me helikopter në Shkodër.

Në një video të postuar nga ish-kryeministri, Sali Berisha, duke qartë përqëndrimi i forcave të shumta të policisë.

‘Ky është shtetrrethimi që skizoidi hakmarrës dhe primitiv ka vendosur sot në Shkodër! Turp! Rama ik! Fitore! Sb”, shkruan Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.