Standard.al

Linda Rama e friksuar me makinë të ‘MB’ tërheq lekë nga ‘BKT’/ Çfarë do të ndodh???

0

Situata politike nuk është aspak në favor të Edi Ramës dhe këtë e tregojnë edhe lëvizjet e fundit që kanë bërë .

Një denoncim ka ardhur në adresën e WhatssAp të SYRI.net, ku një qytetar ka sjellë një video të Linda Ramës, e cila me makinën e Ministrisë së Brendshme, e shoqëruar nga roje shkon dhe tërheq lekë nga banka BKT.

Video është bërë paraditen e sotme në zonën e Komunës së Parisit.

Denoncimi i qytetarit në SYRI.net:

Sapo me zune syt zagaren e Edvin qenit te Komuna Parisit.U fut ne banken BKT.Vollen dynjane,kushedi per cfare ka dhene urdher zokopura.I bera dhe video nga kafja ku isha.Shikonte sa majtas e djathtas,ishte e friksuar.Ish me makine te Munustrise se brendeshme.Po ju coj dhe videon dhe targen e makines.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.