Standard.al

“Kryeministër që ka frik qytetarët e tij”, Braimllari nxjerr videon: Shkodra në rrethim me mbi 800 Forca Speciale

0

Ish-deputeti Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari ka publikuar një video të masave të policisë në qytetin e Shkodrës.

Ish-deputeti shkruan se Shkodra është nën rrethimi me 800 forca speciale dhe kjo sipas tij tregon se Edi Rama është në panik.

Sipas Braimllarit, Rama është i vetmi kryeministër që ka frikë nga populli  tij.

“Shkodra ne rrethim me mbi 800 Forca Speciale sepse Edi Rama është ne panik dhe i tmerruar. Edi Rama është i vetmi Kryeministër qe ka frik nga qytetaret e tij.

Edi Rama dhe qeveria e tij janë ilegjitime. Edi Rama përfaqëson krimin e organizuar dhe jo qytetaret. Kryeministër frikacak qe ka frik qytetaret e tij”, thekson ai.

FNSH

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.