Standard.al

E FUNDIT/ Përplasjet në Shkodër, Rama bën lëvizjen e papritur

0

Kryeministri Edi Rama ka shtyrë mitingun e tij që pritej të mbante në qytetin e Shkodrës në orën 19:00.

Por kryeministri ka bërë një lëvizje të papritur. Ai ka shtyrë mitingun e tij dhe tashmë takimi elektoral takimi i Ramës do ët zhvillohët në orën 19;45, ku pritet të prezantohet Valdrin Pjetri, kandidati për kryetar Bashkie në Shkodër.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.