Standard.al

Dy gra pa ndjenja!!! Policia sulmon qytetarët…përplasje të forta

0

Ka nisur me përplasje të forta përballja midis qytetarëve shkodranë dhe forcave të Policisë të cilët kanë përdorur spraj për të shpërndarë turmën.

Dy gra kanë rënë pa ndjenja për shkak të përdorimit të tepruar të spraj nga Policia

Ndërkohë që qytetarët shkodranë duken të bindur për të mos u tërhequr nga qëllimi i tyre për të mos lënë Ramën të mbajë miting në qytetin e tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.