Standard.al

Basha “zbulon” skemën me 5 kolona që Edi Rama ka bërë me krimin….

0

Duke folur para gazetarëve në një deklaratë të jashtëzakonshme nga selia blu, lideri i opozitës Lulzim Basha është shprehur se Edi Rama ka ngritur një skemë të vjedhjes dhe grabitjes së votës.

Duke komentuar përgjimet e Bild, Basha u shpreh se këto video kanë zbuluar se si Edi Rama ka përdorur krimin për të vjedhur votat.
Basha ka zbuluar edhe një skemë me 5 kolona që Edi Rama ka bërë me krimin, për vjedhjen e zgjedhjeve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.