Standard.al

Basha komunikim të jashtëzakonshëm për mediat…

0

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Kreu i PD-së dhe opozitës do të flasë për një sërë çështjes.

Burime nga selia blu kanë bërë të ditur se kreu Lulzim Basha do të flasë për përgjimet e Bild dhe arrestimet e përfaqësuesve të opozitës nga policia.

Ai do të ketë edhe një mesazh për protestën e nesërme të 21 qershorit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.