Standard.al

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku zihen në Instagram dhe shkak është Ajka…

0

Xhensila dhe Besi mbeten një nga çiftet më të komentuar në media për shkak se publiku ka gjithnjë kuriozitet të dijë më shumë rreth tyre e sidomos pas ardhjes në jetë të Ajkës.

Për vogëlushen çifti kujdesen shumë, mirëpo Besi sot e ka acaruar Xhensilën sepse teksa Ajka flinte ai ka bërë zhurmë.

“Ai momenti kur vajza eshte ne gjume, edhe Besi rrezon gjysmen e tenxhereve ne kuzhine”, shkruan Xhensila në foton e fundit ku shfaqet duke parë me nerva.

“Po pra po, kur e zgjoj un thuhet pse e zgjove, kur e zgjon ti vete thua kishte orarin per ta zgju ajo tani”, ia kthen Besi.

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.