Standard.al

VIDEO/ Po ndodh tani…TENSION!!! Kavaja në këmbë, policia hedh gaz lotsjellës

0

Qytetarë dhe simpatizantë të Partisë Demokratike janë mbedhur në qendër të qytetit të Kavajës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.