Standard.al

Rama ende i mbyllur në imagjinatën e tij….nuk e shikon realitetin ashtu siç është!!!

0

Me reagimet e tij publike, Edi Rama po tregon se ende vazhdon të jetë i mbyllur në imagjinatën e tij, duke mos e parë realitetin në Shqipëri që ka shpërthyer.

Përplasje të ashpra janë zhvilluar sot mes qytetarëve dhe policisë, e cila i ka sulmuar duke lënë edhe të plagosur.

Por Rama ende nuk e shikon realitetin ashtu siç është, por shikon vetëm atë që ka krijuar në mendjen e tij.

Ja çfarë shkruan sot në Twitter:

Fatkeqësisht asgjë e paparashikuar!

Vijon revolucioni imagjinar me punonjësit e bashkive blu.

I pyes: A ia vlen të kryeni krime zgjedhore e të përballeni me ligjin për ata që e katandisën pdLSI në këtë derexhe dhe duan ta bëjnë hallin e tyre me drejtësinë hall të Shqipërisë?

Zero!

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.