Standard.al

Përgjimet e “BILD”, Basha: Rama padrino i krimit, nuk ka më alibi

0

Pas pergjimeve te reja te gazetes gjermane “BILD” ka reaguar kreu i PD Lulzim Basha i cili ka pohuar se: “Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.