Standard.al

LAJM I FUNDIT/ Bardh Spahia arrestohet live para kamerave nga policia

0

Policia ka ndaluar dhe shoqëruar ish-deputetin e Partisë Demokratike Bardh Spahia ndërsa po vinte në emisionin Open të Top Channel.

Spahia pasi ka akuzuar Taulant Ballën se ka nxitur ndalimin e tij është nisur drejt Top Channelit dhe më pas është ndaluar në rrugë nga policia që i ka komunkuar shoqërimin në ambjentet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.